Oferty pracy

PRACUJ Z NAMI

Dostawca do Kebaba w Bartoszycach

Miejsce pracy: Restauracja Kebab, Bartoszyce

Rodzaj pracy: Pełny etat / Część etatu

Zakres obowiązków:
  • Dostarczanie zamówień do klientów na terenie Bartoszyc i okolic.
  • Przyjmowanie i weryfikacja zamówień.
  • Zapewnienie profesjonalnej i szybkiej obsługi klienta.
  • Dbanie o dobry stan techniczny pojazdu dostawczego (rower/skuter).
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii B (dla dostawcy skuterem) lub doświadczenie w jeździe rowerem w ruchu miejskim.
  • Znajomość topografii Bartoszyc i okolic.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do klienta.
  • Odpowiedzialność i uczciwość.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / zlecenie.
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość dopasowania do zajęć studenckich lub innych obowiązków).
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

Sposób aplikacji: Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kontakt@lexusdonerkebab.pl z dopiskiem „Dostawca – Bartoszyce”. Można również złożyć aplikację osobiście w restauracji.

Adres:

BD Polska sp. z o.o.
Zdobnicza 2
02-439 Warszawa

Kontakt:

Tel. 735 972 328
Tel. 729 346 562

kontakt@lexusdonerkebab.pl